Haber Detayı
28 Aralık 2019 - Cumartesi 09:07
 
Açıkgöz'den Kapadokya Alan Başkanlığı Açıklaması
Kanun teklifinde ilk imza sahibi olan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Kapadokya Alan Başkanlığı ile Kapadokya bölgesi daha güzel korunacak, gelişecek, Türkiye’nin reklam yüzü ve en önemli destinasyonu olacaktır.”dedi.
TURİZM Haberi
Açıkgöz'den  Kapadokya Alan Başkanlığı Açıklaması

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasının ardından kurulan ve hayata geçirilen Kapadokya Alan Başkanlığı’nın bölgemizi daha güzel korumak amacıyla hizmet vereceğini söyledi. Açıkgöz, “ Hepinizin malumu olduğu üzere bölgemizi gelecek nesillerimize daha iyi aktarabilmek üzere Kapadokya Alan Başkanlığı kuruldu. Kapadokya Alan Başkanlığımız tarafından yapılacak olan çalışmalar ile bölgemiz her zamankinden daha iyi korunacak. Herhangi bir işlem için başvuran vatandaşlarımız birden fazla kuruma müracaat etmeden her şeyini buradan halledebilecek. Tüm bunların yanı sıra uzun yıllar bekleme süresinde sona erecek. Kapadokya Alan Başkanlığı vatandaşlarımızı mağdur etmeden vatandaşlarımıza en kısa zaman da cevap verecek. Böylelikle Alan Başkanlığımızın çalışmaları neticesinde de kaçak yapılaşma sona ermesinin yanı sıra hizmetler kısa sürede yapılacaktır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Açıkgöz'den, , Kapadokya, Alan, Başkanlığı, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.