Haber Detayı
21 Ocak 2020 - Salı 12:08
 
Akademik teşvik takvimi belirlendi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesince yapılan açıklamada; Yükseköğretim Bilgi Sisteminde meydana gelen aksaklıktan dolayı Akademik Teşvik Ödeneği Başvuru Takviminin belirlendiği bildirildi.
EĞİTİM Haberi
Akademik teşvik takvimi belirlendi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesince yapılan açıklamada; Yükseköğretim Bilgi Sisteminde meydana gelen aksaklıktan dolayı Akademik Teşvik Ödeneği Başvuru Takviminin belirlendiği bildirildi.

 

Komisyonca revize edilen akademik teşvik takvimi şu şekilde;

20-21 Ocak 2020

Akademik Teşvik başvurularının öğretim elemanlarının kadrolarının bulunduğu Birim Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonlarına yapılması

22-27 Ocak 2020

Başvuruların Birim Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonlarınca değerlendirilerek Akademik Teşvik Düzenleme, Denetleme ve İtiraz Komisyonuna gönderilmesi.

30 Ocak 2020

Birim Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonlarınca gönderilen başvuruların değerlendirilerek Akademik Teşvik Düzenleme, Denetleme ve İtiraz Komisyonu tarafından Üniversitemiz internet sayfasından ilan edilmesi.

06 Şubat 2020

Akademik Teşvik Düzenleme, Denetleme ve İtiraz Komisyonu tarafından ilan edilen sonuçlara itiraz için son gün

07 Şubat 2020

İtirazların Akademik Teşvik Düzenleme, Denetleme ve İtiraz Komisyonu tarafından kesin karara bağlanması için son gün

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akademik, teşvik, takvimi, belirlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.