Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 13:27
 
Canpolat, 'Davamızı bölmeden, ayrıştırmadan, hak ettiği yere taşıyacağız'
İYİ Parti İl Başkan adayı Serkan Canpolat, 05 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak olan il kongresi öncesinde ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyor.
SİYASET Haberi
Canpolat, 'Davamızı bölmeden, ayrıştırmadan, hak ettiği yere taşıyacağız'

 

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkan adayı Serkan Canpolat, 05 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak olan il kongresi öncesinde ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyor.

 

Partinin 2. olağan kongresinde il başkanlığına aday olan Canpolat, "Partimizin 2. olağan kongresi için hazırlıklarımızın hız kesmeden sürdüğü bu günlerde ilçe teşkilatlarımızı ziyaretlerimizi büyük bir heyecanla gerçekleştiriyoruz. Ürgüp ilçe teşkilatımızı ziyaret ettik. Bizi büyük bir samimiyet ve içtenlikle karşılayıp ağırlayan Ürgüp İlçe teşkilatı ve delegasyona sonsuz sevgi, saygı ve teşekkürlerimi iletiyorum. Pandemi'den önce başlattığımız bu buluşma kaynaşma istişare gezilerinde görüyorum ki 3 yıl önceki kuruluş günlerinde yaşadığımız heyecan ve ruh aynı yerini koruyor. Bu heyecanı ve coşkuyu; parti il teşkilatımızın bütün üye ve delegelerinde görmek,  şahsımı çok mutlu etmiştir. Ülküsü ve yolu bir olan,  yüreği milleti ve vatanı için çarpan onca kıymetli cesurlarla yol yürümekten hep gurur duyduk ve hala o gurur ve onurla hareket etmekteyiz. İlk günkü şevk ve azimle çalışacağımızı defaten beyan ettim. Ama şunu da belirtmeliyim; İnandığımız bu davamızı ölmeden, ayrıştırmadan, hak ettiği yere taşıyacağız. Hiç kimsenin güdümü altında olmadan herkesin eşit söz hakkı olduğu şeffaf demokratik ve hesap verilebilir bir yönetim tarzı için göreve talibiz. Çıktığımız bu yolda kaybeden olmayacak, birlik ve beraberlikten asla taviz vermeyeceğiz ve kazanan İYİ PARTİ olacak. Bu duygu ve düşüncelerle,  bütün kıymetli dava arkadaşlarımızı 5 Temmuz 2020 tarihinde Kongremize davet ediyorum" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Canpolat,, 'Davamızı, bölmeden,, ayrıştırmadan,, hak, ettiği, yere, taşıyacağız',
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.