Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 13:30
 
Gülşehir Belediyesi dezenfekte çalışmalarına köşe bucak devam ediyor
Ülkemizde önemli artış gösteren Koronavirüs salgınına karşı önlemlerini arttıran Gülşehir Belediyesi, okul cami, esnaf, ulaşım araçları, parklar ve resmi kurumlarda dezenfekte çalışmalarını yoğunlaştırdı.
İLÇELER Haberi
Gülşehir Belediyesi dezenfekte çalışmalarına köşe bucak devam ediyor

 

NEVŞEHİR(MHA) Ülkemizde önemli artış gösteren Koronavirüs salgınına karşı önlemlerini arttıran Gülşehir Belediyesi, okul cami, esnaf, ulaşım araçları, parklar ve resmi kurumlarda dezenfekte çalışmalarını yoğunlaştırdı. 

 

Vatandaşların yoğun olarak kullandıkları alanlarda aralıksız dezenfekte çalışmaları yürüttüklerini belirten Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, vatandaşlara maske ve mesafe kuralına kesinlikle uyulması gerektiğini hatırlatırken, zaruri ihtiyaçlar dışında toplu alanlardan kaçınılmasını istedi. 

 

Salgının Ülkemizde ilk defa görülmesiyle birlikte sıkı tedbirler alan ve birçok konuda öncülük yapan Gülşehir Belediyesi Koronavirüse karşı işi sıkı tutuyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gülşehir, Belediyesi, dezenfekte, çalışmalarına, köşe, bucak, devam, ediyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.