Haber Detayı
15 Haziran 2020 - Pazartesi 21:52
 
Kapadokya Hill Hotel, Güvenli Turizm sertifikası aldı
Yeni Türkiye’nin ilk 100 en beğenilen oteli arasına girmeyi başaran ve bu yolda bulunmuş olduğu sektörlerde ilklerin öncülüğünü yapan Ertaş Grup, yine aynı istikrarda Kapadokya’da ilklerin arasına girmeyi başararak Güvenli Turizm sertifikasına almaya hak kazandı.
TURİZM Haberi
Kapadokya Hill Hotel, Güvenli Turizm sertifikası aldı

 

Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığının ortak paydada oluşturduğu 150 maddelik sertifika sürecinde Alman RoyalCert firması kendini akreditasyon ve denetim işinde kanıtlamış yüksek standart uygulayan sektörünün öncüsü, Kapadokya Hill Hotel & Spa ile çalışmalarına başladıktan sonra tüm maddeleri başarı ile daha öncesinde otel içinde uygulayan oteli kutlayarak, Turizm ve Kültür Bakanlığını dünyaya örnek veren standart anlayışı ile daha güvenli ile çıktığı bu süreçte bu sertifikayı almaya kazanan Kapadokya’daki ilk oteller arasına girmeyi başardı.

 

Geçen hafta Türkiye’nin en beğenilen 100 oteli arasına giren  şimdi ise standartların en yüksekte olduğu Güvenli Turizm Sertifikası; bu süreçlerde her daim başarıyı kendinde gören ve uygulayan ve bölge turizmine katkı sağlayan Ertaş Grup’u kutluyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kapadokya, Hill, Hotel,, Güvenli, Turizm, sertifikası, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.