Haber Detayı
22 Ağustos 2020 - Cumartesi 13:09
 
Küresel Gazeteciler Konseyi kahvaltıda bir araya geldi
Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Nevşehir İl Temsilciliği tarafından düzenlenen kahvaltıda KGK üyeleri ve kurum temsilcileri kahvaltıda bir araya geldi.
GÜNCEL Haberi
Küresel Gazeteciler Konseyi kahvaltıda bir araya geldi

 

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Nevşehir İl Temsilciliği tarafından Ortahisar beldesinde bulunan Karşıbağ kafe restaurantta kahvaltı düzenlendi. KGK İl Temsilcisi Muammer Başer’in yanı sıra Nevşehir Valiliği Basın Halkla İlişkiler Müdürü Yasin Temel, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Basın birimi personeli Salim Kürkçü ve gazetecilerin katıldığı kahvaltıda KGK tarafından yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılacak çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

 

KGK İl Temsilcisi Muammer Başer yaptığı açıklamada, “Küresel Gazeteciler Konseyi Nevşehir İl Temsilciliği olarak Nevşehir’de yapılan çalışmalarımızı ve bundan sonra planladığımız çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Nevşehir’imizi ve Kapadokya bölgemizi Türkiye’de daha üst sıralara taşıyabilmek için birlik ve beraberlik içerisinde taşıyacağımızdan kimsenin en küçük şüphesi bulunmasın. Düzenlemiş olduğumuz kahvaltımıza katılan başta KGK üyelerimize olmak üzere Nevşehir Valiliği Basın Halkla İlişkiler Müdürü Yasin Temel ve NEVÜ Basın Yayın çalışanı Salim Kürklü’ye teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Küresel, Gazeteciler, Konseyi, kahvaltıda, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.