Haber Detayı
11 Ağustos 2020 - Salı 13:16
 
Milletvekili Açıkgöz Gülşehir’deydi
AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Meclisin tatile girmesiyle ilçe ve belde ziyaretlerini yoğunlaştırdı.
SİYASET Haberi
Milletvekili Açıkgöz Gülşehir’deydi

 

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Meclisin tatile girmesiyle ilçe ve belde ziyaretlerini yoğunlaştırdı. 

 

Ziyaretlerine Gülşehir den başlayan Açıkgöz, Belediye Başkanı Fatih Çiftci ve partililer birlikte vatandaşlarla sohbet etti.  

 

Açıkgöz ‘’Fatih Çiftci Başkanımızın ve AK kadrolarımızın çalışmalarıyla çehresi değişmeye başlayan, daha da güzelleşen Gülşehir’imizi konuştuk. Bizler çalışacağız Sevdamız Nevşehir kazanmaya devam edecek." dedi.  

 

Açıkgöz; "Her zaman halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Fırsat buldukça da ilçelerimizi, belde ve köylerimizi de ziyaret ederek gerek teşkilat mensupları ve gerekse vatandaşlarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyoruz” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milletvekili, Açıkgöz, Gülşehir’deydi, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.