Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 13:52
 
Nevşehir Belediyespor’a sürpriz Teknik Direktör yardımcısı
TFF 3.Lig 3.Grupta mücadele eden Nevşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Uğur Balcıoğlu ile anlaşıldı iddiasının ardından sürpriz bir Teknik Direktör ile anlaşıldı.
SPOR Haberi
Nevşehir Belediyespor’a sürpriz Teknik Direktör yardımcısı

 

Nevşehir Belediyespor’da dün akşam yollar ayrılan Özcan Kızıltan’ın ardından gece saatlerinde Teknik Direktör Uğur Balcıoğlu ile anlaştı iddiası sosyal medyada gündem olmasının ardından bu sabah saatlerinde ise Nevşehir Belediyespor, Büyükçekmece Tepecikspor Teknik Direktör Enver Şen’in yardımcılığını yapan Ferruh Eren ile anlaştı.

 

Nevşehir Belediyespor’un Teknik Direktör olarak Ferruh Eren ile anlaşmasını ise Büyükçekmece Tepecikspor sosyal medya hesaplarından açıkladı.

 

Büyükçekmece Tepecikspor tarafından yapılan açıklamada, Enver Şen hocamızın yardımcılığını yapan Ferruh Eren hocamız Nevşehir Belediyespor ile anlaşmıştır. Ferruh hocamıza kulübümüze kattığı emekleri için teşekkür eder yeni takımında başarılarının devamını dileriz” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir, Belediyespor’a, sürpriz, Teknik, Direktör, yardımcısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.