Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 16:43
 
Rasim Başkan, ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ demişti
Rasim Başkan, ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ demişti olmasın olmasını isteyen yok zaten, Nevşehir'in acil sorunları ve ihtiyaçlarına sitemizde yer vereceğiz, konunun aciliyetini anlatmaya çalışıp, yetkililerin çözüm noktalarını aramaya çalışmasına bir katkı sunmak istiyoruz.
NEVŞEHİR Haberi
Rasim Başkan, ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ demişti

 

Rasim Başkan, ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ demişti, olmasın olmasını isteyen yok zaten, Nevşehir'in acil sorunları ve ihtiyaçlarına sitemizde yer vereceğiz, konunun aciliyetini anlatmaya çalışıp, yetkililerin çözüm noktalarını aramaya çalışmasına bir katkı sunmak istiyoruz. Nevşehir'de her şey kötü yapılmadı, her dönemde yapılan güzel yatırımlar, güzel çalışmalar oldu, şu an eskiden akla gelmeyen veya önemsenmeyen hizmetleri yapma zamanı olduğuna inanıyoruz.

 

Nevşehir’de ekmek mücadelesini bir köşe başında küçük bir ekmek tezgahının üzerinde fındık, ceviz veya simit satarak geçinen evine helal para götürmek isteyen bu şehrin öz evlatlarına, başka şehirlerde ve ilçelerde belediyenin yaptırmış olduğu simit arabaları gibi özel tezgahlar, bu kardeşlerimize verilip daha uyğun ortamda satış yapmasını sağlamak gerekir.

 

Bu arabalar aynı zamanda şehrimizin estetik ve görsel kirliliğini de önlemiş olur.

 

Sayın Başkan Rasim Arı, konuya bakış açınızı görmek istiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rasim, Başkan,, ‘Hiçbir, şey, eskisi, gibi, olmayacak’, demişti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.