Haber Detayı
20 Kasım 2019 - Çarşamba 13:29
 
Rosida Park Estetik ten Eğitim Çalışanlarına Özel Kampanya
KİŞİSEL bakım ve güzel bir görünüm, cinsiyet ayrımı gözetilmeksizin her insan için önem arz ediyor. Bakımlı olmak dendiği zaman ise pek çok insanın aklına ilk olarak cildi geliyor. Yorgunluk, stres, uykusuzluk, ergenlik dönemi ve ilerleyen yaş gibi pek çok etken cildinizin zamanla sağlıksız görünmesine sebep olabiliyor. Hal durum bu olunca da canlı, parlak ve pürüzsüz görünen sağlıklı bir cilde kavuşmak için cildinize gösterdiğiniz özen ve bakım son derece büyük bir önem taşıyor.
SAĞLIK Haberi
Rosida Park Estetik ten  Eğitim Çalışanlarına Özel Kampanya

Rosida park Merkezi işletme Müdürü Emine Sayın 24 Kasım öğretmenler güne özel uygulamalarının olduğunu ve bu güne özel hediyeler hazırladıklarını kaydederek şu açıklamalarda bulundu  “Gerek bugünün ve gerekse geleceğin Türkiye'sinin daha sağlıklı düzeye ulaşmasında öğretmenlerimizin de ciddi çabalarının varlığı her zaman için bizleri mutlu etmektedir. Eğitimin bir toplumun her alanda kalkınmasının temelinde yatan en önemli değer olduğunun bilinci içerisinde, eğitimi şekillendiren ve eğitimi verimli hale getiren öğretmenlerimizin bu açıdan vazgeçilmez bir önem taşıdığına inanıyorum. Toplum da örnek olarak gösterilen öğretmenlerimizin daha bakımlı ve daha güzel görünmeleri için bizde rosida park olarak bir farkındalık yaratmak istedik ve 24 Kasım Öğretmenler gününe özel fırsatlar hazırladık” dedi

24 Kasım Öğretmenler günü kutlayan Emine Sayın Tüm Eğitim çalışanlarını Güzellik merkezlerine Beklediklerini kaydetti.

Rosida park

Adres: cami cedit mah. Atatürk Bulvarı

No 13/3 Nevşehir

Tel. 0 384 212 00 08

GSM: 05495519091  05469253000

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rosida, Park, Estetik, ten, , Eğitim, Çalışanlarına, Özel, Kampanya, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.