Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 14:57
 
Şehit Gazi Sen Başkanından açıklama
Nevşehir Şehit Gazi Sen Başkanı Karabıyık Basın açıklaması yaptı
NEVŞEHİR Haberi
Şehit Gazi Sen Başkanından açıklama

Nevşehir Şehit Gazi Sen Başkanı Karabıyık  Basın açıklaması yaptı  “hakkımda yazılan yazıdan dolayı basın açıklaması yapma gereği duydum.sendikamız20.11.2017 tarihinde Türkiyede sendikal anlamda şehit ve gazi yakınlarına destek olunmadığı düşüncesiyle İstanbul’da yedi şehit yakınının girişimleriyle  hayata geçirilmiştir. Genel başkanımız Fatih Ocak’tır buradan da kısa zamanda konfederasyon olan sendikamızı bugünlere getiren başta sn. Fatih ocak ve yönetim kuruluna  bu vesileyle de özellikle teşekkür ediyorum. Sendikamız Haberde yazdıkları  gibi bir iddiâ değil kısa zamanda otuzbinlerde üye sayısına ulaşmış  bir sendikadır.           Sendikamızın Nevşehir il başkanlıgını şahsım yürütmektedir.bu şerefli görevi 20.11 .2017 tarihinde bana layık gören genel başkanımız Fatih ocak 29.09.2019 tarihinde de resmi olarak mazbatamızı vererek göreve devam etmemizi uygun bulmuştur.20.11.2017 tarihinde aldığımız bu görevi bütün şehit ve gazi yakınlarımız ile aynı ruhu taşıyarak yürütmeye devam ediyoruz bu vatan hepimizin olduğu gibi şehit ve gazilerimizde hepimizin yakınlarıdır. Sendikamızın Nevşehir kent haberin deyimiyle “ ne işe yaradığını”bizi muhattap bile almayarak ve araştırma yapma gereği dahi duymayan gazetecilik  anlayışınızı ve üslubunuzu kınıyorum.                             

   Şahsım ve yönetim kurulum adına merak ettiğiniz  çalışmalarımız ve kişisel bilgilerimiz hakkında doğru habercilik anlayışı içerisinde görüşmeyi umut ediyorum.

     Nevşehir şehit gazi sen il başkanı İsmail Karabıyık.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehit, Gazi, Sen, Başkanından, açıklama, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.