Haber Detayı
26 Aralık 2020 - Cumartesi 12:46
 
TSS Başkanı Çetin'den Geylan'a teşekkür
Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, salgın döneminde fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına yönelik duyarlı paylaşımlarından dolayı Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan'a teşekkür etti.
SAĞLIK Haberi
TSS Başkanı Çetin'den Geylan'a teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, salgın döneminde fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına yönelik duyarlı paylaşımlarından dolayı Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan'a teşekkür etti.  

 

Çetin, "Salgınla savaşımızda ön cephede cesaret ve fedakarlıkla vazife yerine getiren sağlık çalışanlarına minnettarız. Dualarımız ve desteğimizle sağlıkçılarımızlayız .Öte yandan; Şu salgınla mücadele günlerinde dahi sağlık çalışanlarına şiddet uygulayan insan görünümlü yaratıklara hak ettikleri şekilde müeyyide uygulandığını görecek miyiz?. Binlercesinin virüsle muhatap olduğu, yüzlercesinin hayatını kaybettiği sağlık çalışanlarımızın; en azından, ekonomik ve özlük haklarının teslim edildiğini, motivasyonlarını artıracak tedbirlerin alındığını görecek miyiz?. Bu düşüncelerini bizimle paylaşan Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talep Geylan'a son derece duyarlı yaklaşımlarından dolayı da teşekkür ederiz" dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: TSS, Başkanı, Çetin'den, Geylan'a, teşekkür, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.