Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 23:55
 
TÜRSAB Kapadokya yönetiminden, Vali Sezer Becel’i ziyaret
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Kapadokya Temsil Kurulu Başkanı Talip Aldemir ve yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’i makamında ziyaret etti.
TURİZM Haberi
TÜRSAB Kapadokya yönetiminden, Vali Sezer Becel’i ziyaret

 

TÜRSAB Başkanı Talip Aldemir ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Keçeci, Ali Murat Yıldız, İsmail Sucu, Kadir Teke ile birlikte Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’i makamında ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundular. Ziyaret kapsamında turizm ve acenta sektörüyle ilgili bilgiler veren Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Kapadokya Temsil Kurulu Başkanı Talip Aldemir, turizm acentaları olarak Vali Sezer Becel ile uyum içerisinde çalışacaklarını ifade etti.

 

TÜRSAB Başkanı Talip Aldemir, kabullerinden dolayı teşekkür ederken Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ise Türkiye Seyahat Acentalar Birliği (TÜRSAB) Kapadokya BTK Başkanı Talip Aldemir ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyetini bildirerek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRSAB, Kapadokya, yönetiminden,, Vali, Sezer, Becel’i, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.