Haber Detayı
14 Eylül 2020 - Pazartesi 15:07
 
Yakınlarınızda Covid19 teşhis edilen varsa Üniversitemize gelmeyiniz
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi rektörlüğünden yapılan uyarıda yakınlarında Covid19 teşhisi bulunan akademisyen ya da personellerin Üniversiteye gelmemesi uyarısında bulunuldu.
EĞİTİM Haberi
Yakınlarınızda Covid19 teşhis edilen varsa Üniversitemize gelmeyiniz

 

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi rektörlüğünden yapılan uyarıda yakınlarında Covid19 teşhisi bulunan akademisyen ya da personellerin Üniversiteye gelmemesi uyarısında bulunuldu.  

 

Açıklamada; "Ateş, öksürük, burun akıntısı, solunum sıkıntısı, ishal gibi şikâyetleri nedeniyle aile içerisinde solunum yolu rahatsızlıkları gelişen ve solunum yolu enfeksiyon hikayesi ile hastane yatışı yapılan kişi varlığında, ya da aile içerisinde COVID-19 tanısı alan kişi bulunması durumunda Üniversiteye ve Okulunuza gelmeyiniz ve durumu HES kodunuzla birlikte Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına (öğrencilerimiz), Personel Daire Başkanlığına (Akademik ve İdari Personelimiz) çok ivedi olarak bildiriniz" denildi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yakınlarınızda, Covid19, teşhis, edilen, varsa, Üniversitemize, gelmeyiniz, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.