Yazı Detayı
18 Ocak 2020 - Cumartesi 11:05
 
'Bizler inandık sizde inanın bizim için bundan sonraki tüm maçları alın'
Erdal Kesici
erdalkesici
 
 

Alışık olmadığımız bir lig ve suya düşen şampiyonluk hayalleri.Bizim için değil ama içimizdeki birkaç kişi için öyle galiba Tarihinde ilk defa böylesine güçlü bir yönetim kadrosu ile yola çıkan Kırmızı beyazlı ekibimiz Nevşehir Belediyespor ara transfer döneminde yaptığı müthiş transferlerle ikinci yarıya Diyarbekir Spor A.Ş mağlubiyeti ile başladı. Şampiyonluk parolası ile başladığımız bu ligde hesaplar hiçte umduğumuz gibi tutmadı. Tutmayacak ta neden'mi Yarıştığımız gurupta kimin kimi ne zaman yenip ne zaman yenileceği hiçte beli olmuyor da ondan. Kırmızı beyazlı ekibimizin yarıştığı gurup gurup değil sanki Bermuda Şeytan Üçgeninin Zirve adına rakiplerimizle oynadığımız hiçbir maçta yüzümüz gülmedi, Hesapta olmayan takımlara karşı kaybettiklerimizi saymıyorum bile.Aklımız, dilimiz hep aynı sözü söyledi ve şampiyon olana kadar da söylemeli 'Bizler inandık sizde inanın bizim için bundan sonraki tüm maçları alın' diye. 

Kırmızı Beyazlı ekibi destekleyen taraftar gurubu Diyarbekir Spor maçına 3 puan parolası ile çıktı ya siz.Nazilli Belediyespor yakalayalım aradaki farkı eritelim derken düştüğümüz hale bakın.Uzun uzadıya maçı anlatmaya gerek yok ki, Hatice değil neticeye bakılır nihayetinde. Diyarbekir Spor karşısında alınan 1-0 lik Mağlubiyet yakışmadı bu yönetime, bu taraftara ayıp ettiniz. Yine söylüyoruz tekrar söylüyoruz 'Bizler inandık sizde inanın bizim için bundan sonraki tüm maçları alın' Oyuncu grubunun hepsini değil ama birkaçını ciddi anlamda eleştirebilirim sizlere.lakin eleştiri yok birlik var beraberlik var. Birileri yeni yapılan transferlerden memnun değilmiş.Neyinden memnun değil anlamadım hele bir dur aga bu neyin telaşı,neyin çabası yüz yüze gelince ağam paşam,Kapalı kapılar ardına eleştiri. Kusura bakmayın ama size de yedirmeyiz ne bu yönetimi nede bu takımı. Ne diyoruz bir kez daha tekrarlıyoruz 'Bizler inandık sizde inanın bizim için bundan sonraki tüm maçları alın' kapalı kapılar ardından yapılan eleştirilere karşı. Hep olduğu gibi yine taraftarı ve yönetimi yürekten kutluyorum. Ellerinden geleni yapıyorlar, hatta fazlasını bile yaptıklarından eminim. Ama alınan sonuç bu güzelliklere yakışmadı, Yakışmıyor.  Bu Pazar kendi saha ve seyircimiz önünde bir puan önümüzde olan Pazarspor’u konuk edeceğiz, ben inanıyorum ki güzel futbol ve bol golle iyi bir başlangıç yapıp kırmızı Beyazlı ekibimizi adım adım zirveye yaklaştırıp mutlu sona ulaşacağız.Çıkmadık candan umut kesilmez derler, derler de ortaya konulan bu oyunla bu iş olmaz demeyin ne dememiz gerekiyor'Bizler inandık sizde inanın bizim için bundan sonraki tüm maçları alın'  şimdi birlik olma zamanı ayrı düşme ayrı olma zamanı değil.

 
Etiketler: 'Bizler, inandık, sizde, inanın, bizim, için, bundan, sonraki, tüm, maçları, alın',
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.